img

Районна рада

Зараз на сайті:

На даний момент 95 гостей на сайті

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Соціальна інфраструктура регіону PDF Друк
Паспорт району - Соціальна сфера
Середа, 13 серпня 2014, 09:38

 

 

 

 Освіта 

 

В районі функціонує 20 загальноосвітніх навчальних закладів, з них 1 гімназія, 3 навчально-виховні комплекси школа-сад, у яких навчається 2180 учнів; 2 позашкільні заклади; 14 дошкільних навчальних закладів з різним режимом перебування дітнй, 2 дитячих будинки сімейного типу, 5 прийомні сім´ї,  позашкільний заклад - Центр дитячої та юнацької творчості "Мрія", дитячо-юнацька спортивна школа.

 

 

 

 

 

Культура

Мережа закладів культури району представлена: районний Будинок культури, районна бібліотека для дорослих, районна бібліотека для дітей, 22 сільські бібліотеки, 26 клубних установ, історико-краєзнавчий музей, дитяча музична школа. Забезпеченість населення книжковим фондом складає 1455198 примірників на 100 тис.чол.

 

 

 

 

Медичне обслуговування

Для медичного забезпечення населення району і проведення всього комплексу лікувально-профілактичних заходів у районі функціонують: цілодобовий стаціонар на 100 ліжок, поліклініка на 200 відвідувань в зміну, 1 лікарські амбулаторії та 5 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини на 150 відвідувань  в зміну,  6 фельдшерсько-акушерських пунктів та 12 фельдшерських пунктів, відділення швидкої допомоги. Забезпеченість населення лікарняними ліжками на 10 тис. чоловік становить 62 ліжок. Ємність амбулаторно-поліклінічних закладів – 350 чоловік.

 

 

 

 

Релігія

На території району зареєстровані і діють релігійні громади: 11- Української Православної церкви Московського патріархату; 12 - Української Православної церкви Київського патріархату;  2 - Римо-католицької церкви;  1- Адвентистів Сьомого Дня;  1 - Євангельських християн – баптистів; 1 -  Християн віри Євангельської "Світло Євангелії".

 

 

 

 

 

 

Фізична культура та спорт

В районі діє Дитячо-юнацька спортивна школа.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Брусилівське районне управління юстиції

 

Брусилівське районне управління юстиції розташовано за адресою 12601, Житомирська область, смт. Брусилів провулок І Травня, 3. До районного управління юстиції входить відділ державної виконавчої служби районного управління юстиції та відділ реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції.

Основними завданнями управління юстиції є:

* участь у забезпеченні реалізації державної правової політики;

* сприяння розвитку системи надання  правової допомоги з метою реалізації прав і свобод громадян, захисту законних інтересів фізичних та юридичних осіб;

* забезпечення захисту прав і свобод людини і громадянина у визначеній сфері діяльності;

* сприяє організації роботи відділу державної виконавчої служби;

*сприяє організації роботи державної нотаріальної контори;

* сприяє організації роботи щодо забезпечення відділами реєстрації актів цивільного стану повної, правильної та своєчасної реєстрації актів цивільного стану, розгляду матеріалів про зміну імені та про внесення змін і доповнень до актових записів; визнання недійсності шлюбу.

Основними завданнями відділу державної виконавчої служби Брусилівського районного управління юстиції є:

* практичне виконання рішень різноманітних органів, що здійснюють правозастосування ( судів, третейських судів та інших органів).

Виконання рішень здійснюється з дотриманням принципів законності, своєчасності, повноти неупередженості і примусовості.

Основними завданнями відділу реєстрації актів цивільного стану Брусилівського районного управління юстиції є:

* забезпечення повної, своєчасної і правильної реєстрації актів цивільного стану відповідно до вимог законодавства;

* забезпечення у межах визначеної компетенції реалізації громадянами особистих і майнових прав;

* збереження архівного фонду органів реєстрації актів цивільного стану;

* ведення з дотриманням вимог чинного законодавства Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

* надання правової допомоги громадянам щодо отримання документів про реєстрацію актів цивільного стану.

При Брусилівському районному управлінні юстиції діє громадська приймальня та  гаряча телефонна лінія.

Прийом громадян здійснюється щоденно з 8.30 до 17.30 годин.

Телефони:
Районне управління юстиції - 30190;

Відділ державної виконавчої служби - 31013;

Відділ реєстрації актів цивільного стану - 30369.

 

 

Брусилівський районний центр зайнятості

Брусилівський районний центр зайнятості створено рішенням виконавчого комітету Брусилівської районної ради народних депутатів від 19.06.1991р. №168 з метою забезпечення комплексного вирішення питань зайнятості населення, працевлаштування і соціальної підтримки тимчасово непрацюючих громадян. Першим директором центру зайнятості було призначено Невмержицького Анатолія Михайловича. Його послідовниками, які активно вирішували проблеми безробіття, були Бистрицький Олександр Іванович, Булас Валентин Павлович.

Сьогодні під  керівництвом Олександра Сергійовича Дрозда, який очолює центр зайнятості, працює 12 державних службовців. Це - згуртований колектив, який за допомогою активних заходів сприяє розв’язанню питань зайнятості населення.

Брусилівський районний центр зайнятості свою роботу будує на принципах пріоритетності інтересів та потреб клієнтів, активної співпраці з безробітними, пошуку найоптимальніших шляхів для їх працевлаштування. За 20 років діяльності служби було працевлаштовано 6 190 безробітних і незайнятих громадян, направлено на навчання за рахунок коштів Фонду  1200 чоловік. Сприятливі умови створив центр зайнятості для тих безробітних, які виявили бажання зайнятися підприємницькою діяльністю. За час існування служби 180 безробітним була надана можливість для започаткування власної справи. Приємно відмітити, що насьогодні вдало здійснюють свою підприємницьку діяльність Бойко С.І., Васьковський А.М., Баліцька З.М., Рудницька І.В. та багато інших, які отримали одноразову виплату від центру зайнятості для відкриття власної справи.  І що цікаво та схвально: започаткування власної справи сприяє не тільки працевлаштуванню безробітного, а й створює нові робочі місця для інших. Отже, розвиток малого підприємництва сприяє вирішенню таких важливих для суспільства проблем, як подолання бідності, забезпечення соціальної стабільності.

Директор центру О.С.Дрозд постійно наголошує на активній співпраці з роботодавцями. Саме тому центр зайнятості постійно інформує їх про професійно-кваліфікаційний склад осіб, зареєстрованих у службі зайнятості, стан ринку праці у районі, основні тенденції та процеси, які на ньому відбуваються.

 Кількість роботодавців, які звертаються до служби зайнятості за отриманням послуг, постійно збільшується. В умовах ринкової економіки спеціалісти центру зайнятості здійснюють підбір необхідних працівників на вакантні посади відповідно до особливостей конкретної установи, оперативне та якісне навчання претендентів на роботу з урахуванням специфіки і потреби установи, надання кваліфікованих консультацій з питань законодавства про зайнятість та страхування на випадок безробіття.

Чудовим прикладом співпраці з роботодавцями є взаєморозуміння і спільна діяльність центру зайнятості з управлінням праці та соціального захисту населення та його керівником А.Г.Майструком. У минулому році 9 безробітних працювало там на громадських роботах: обслуговували самотніх і хворих людей похилого віку. “Самотні люди чекають від нас не лише матеріальної допомоги чи підтримки у вирішенні побутових проблем, а й розуміння, співчуття, доброго слова. Безробітні, які відпрацювали на громадських роботах на цій ділянці, цілковито виконали свою місію,”- вважають Антонова В.П. і   Рибак М.І. Саме вони очолюють цю ділянку роботи і сприяють реалізації суспільно корисної спрямованості громадських робіт.

Велика увага приділяється співпраці із сільськими радами. 29 безробітних працюють на громадських роботах по благоустрою території Брусилівської селищної ради та Морозівської, Осівецької, Скочищенської, Хомутецької, Новоозерянської, Приворотської, Яструбеньківської, Соловіївської сільських рад.

Одним із провідних напрямів діяльності служби зайнятості є надання дотацій роботодавцям. З початку року за рахунок дотацій було працевлаштовано 16 осіб, зокрема в Брусилівське районне споживче товариство, ТОВ”Вега агро”, ТОВ»Агрофірма Брусилів»,до ПП Чадюк Г.М., ПП Костюченка С.М. Роботодавці вказують на вигоду таких взаємин. І це очевидно: оплата праці людей, працевлаштованих на дотаційні робочі місця, здійснюється за рахунок коштів із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України  на випадок безробіття. А це сума немала – наприклад, за минулий 2009 рік -  понад 129 тис. гривень..

З 2009 року було запроваджено нові електронні можливості у сфері подання роботодавцями  звітності до центру зайнятості. Подання фінансової та статистичної звітності в електронному вигляді по захищеним телекомунікаційним каналам зв’язку через системи iforma надає роботодавцям ряд переваг та забезпечує зручність, вигідність і надійність. Понад 80 роботодавців скористались вигідною пропозицією служби зайнятості щодо подання звітності в електронному вигляді.

З кінця червня місяця у Брусилівському центрі зайнятості впроваджується нова аналітично-інформаційна система EIAS.NET, яка надасть можливість клієнтам служби отримувати інформацію про вільні робочі місця на всій території України.

Отож, Брусилівський центр зайнятості працює під гаслом “Більше уваги безробітному, співпраці з роботодавцями і соціальними партнерами”.

 

Останнє оновлення на Середа, 13 серпня 2014, 09:57
 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin