Інформація про результати конкурсів PDF Друк
Понеділок, 24 квітня 2017, 07:14

Повідомляємо, що за порядковим номером 13817 на сайті Нацдержслужби оприлюднено оголошення про проведення конкурсу на зайняття тимчасово вакантної посади державної служби категорій „В” – провідного спеціаліста відділу з питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Переможець конкурсу – Романівська Тетяна Валеріївна, яка набрала 10,35 бала. Другого за результатами конкурсу кандидата не визначено так, як кандидат був єдиний.

Також на сайті Нацдержслужби оприлюднено оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії „В” – спеціаліста відділу з питань персоніфікованого обліку пільгових категорій населення за порядковим номером 13818 та головного спеціаліста управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації за порядковим номером 13819. Конкурс на зайняття цих посад не відбувся в зв’язку з відсутністю поданих заяв на участь у конкурсі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 червня 2017, 08:42